Вівторок, 18.02.2020, 23:27
Гость | RSS

Лозівська гімназія
Лозівської міської ради Харківської області
Меню сайта
Форма входу
Міні-чат

Діяльність

Вплив Інтернету

ПРОФІЛАКТИКА ПЕРЕВТОМИ

 

14 лютого в Панютинській міській бібліотеці практичний психолог Лозівської гімназії Вдова Н.П за запитом працівників бібліотеки для постійних відвідувачів та читачів бібліотеки провела годину спілкування з елементами тренінгу на тему «Позитивне мислення – могутня сила в боротьбі зі стресом». В ході якої ознайомила присутніх із особливостями прояву стресу та познайомила з практичними прийомами позитивного мислення. Усі учасники заходу мали можливість проаналізувати свої вчинки, свій емоційний стан та отримали підтримку у складній ситуації , позитивні емоції від доброзичливості та приємного спілкування.

 

 

 

 

  «Не можна  вилікувати  тіло – не лікуючи  душу, і  навпаки:   

  вилікувати  душу  неможливо зневажаючи  тіло»  

/ Гіппократ/

 

            Багато  хто з  нас живе  з  відчуттям болю від  якого потерпає і  тіло і душа. Що  ми  зазвичай  робимо, вперше  відчувши  біль? Починаємо  ковтати  пігулки, ніби  говорячи йому: «Замовчи,  я не  бажаю  тебе чути!». І на  якийсь час   біль змовкає, але потім обов’язково дає  про  себе  знати з наростаючою  силою,  переростаючи  в    значно  серйознішу  проблему,  яку тільки  пігулками  не  заглушити.

       Чому?

       Тому, що  будь - який біль означає,  що  ми  в  повсякденній  суєті  забули, власне,   про  себе.

     Забули,  що  шлях  до  благополуччя, здоров’я і  процвітання  починається  з маленького  кроку  на  зустріч  собі. З бажання розплутати  клубок життєвих  негараздів, розчарувань та тривог. З відновлення  глибинної  любові  і  поваги  до  самого себе.

          Все можливо, тільки  не варто  залишатись  один на один зі  своїми  проблемами, адже є психологія -  наука, що протягом  віків допомагала людині знаходити  вихід  із  найскладніших  ситуацій.  Довіртесь собі, дозвольте  психологу  вам допомогти, адже Ви  варті  того,  щоб бути  щасливими.      

          Тому – індивідуальна  консультація у психолога  - це час, який належить тільки Вам!      Це час та місце, де можна вільно думати та відчувати,  аналізувати та змінюватися  ефективно  вирішуючи  всі свої  життєві проблеми.

        На консультації у психолога Ви зможете зрозуміти, чому виникають складнощі та проблеми у Вашому житті та як їх можна уникати або долати.

      Це можливість поміркувати про себе та своє життя, можливість визначитися з тим, як саме ви хочете жити, які стосунки з навколишніми мати, як зробити своє життя наповненим енергією та натхненням. 

На  консультації  у  психолога  ви  завжди знайдете:

  -  увагу;

  -  конфіденційність;

  -  необхідну допомогу та  підтримку

Графік консультацій практичного психолога Лозівської гімназії Вдової Н.П.:

Вівторок з 13.00 до 15.00

Четвер з 08.00 до 10.00

            Психолог  не дає конкретних  порад, не  оцінює «правильно – неправильно», «добре – погано».  Психолог використовує  свої  знання, навички, практичний  досвід,  щоб допомогти  Вам побачити  та  усвідомити причини своїх проблем та  шляхи  їх  вирішення.

 

Умови для підтримання здорового способу життя

 

Профорієнтаційна робота з учнями

Проблема професійного самовизначення особистості, тобто підготовки молоді до усвідомленого обрання професії, добре відома у світі, а вдало обрана професія скорочує частоту фізичних і психічних проблем, пов’язаних із здоров’ям, і посилює задоволеність людини життям. Робота відіграє важливу роль у житті кожної людини й дуже впливає на її стан та самопочуття. Негативні наслідки неправильного вибору професії торкаються як самої людини, так і усього суспільства. За підрахунками вчених, правильний вибір професії у 2-2.5 рази зменшує потік кадрів, на 10-15% збільшується продуктивність праці і у 1.5-2 рази зменшується вартість навчання кадрів. У реальному житті не кожному вдається зробити найкращий професійний вибір. Саме тому практичний психолог Лозівської гімназії протягом січня, лютого 2016 року проводить з учнями 9, 11 класів цикл профорієнтаційних заходів. Це дозволяє оцінити ускладнення, які виникають у процесі свідомого вибору професії. Суть її полягає в тому, що вибір професії розглядається як багатоетапний процес утворення та прийняття рішення. На першому етапі виникає проблема вибору професії , приймається рішення. Другий етап пов’язаний зі з’ясуванням джерел інформації, компетентних осіб, що в змозі допомагати у виборі професії. Третій етап – збір інформації, що відображає суттєві моменти конкретної ситуації вибору. На четвертому етапі формується узагальнене уявлення про ситуації вибору професії. П’ятий етап – пошук варіантів вирішення, їх оцінка. На заключному, шостому етапі, робиться остаточний вибір професії. Для надання індивідуальної допомоги учням у виборі професії . що найбільш відповідає їх індивідуальним особливостям , нахилам та здібностям проводиться індивідуальна профорієнтаційна робота психолога.

 

1 грудня в  Лозівській гімназії пройшла  акція «Червона стрічка». Цей Всесвітній день служить справі зміцнення організованих зусиль по боротьбі з пандемією Віл-інфекції і СНІДу, що поширюється по всіх регіонах світу. Червона стрічка - символ нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДУ. В рамках акції, учні, педагоги та батьки прикрашали «дерево життя» червоними стрічками на знак підтримки людей, які живуть з ВІЛ. В ході акції серед учнів розповсюджувалися червоні браслети,які символізують прагнення долучитися до Всесвітньої акцїї підтримки ВІЛ- позитивних людей. Всі учасники заходу підтримали заклик: « ВІЛ- не передається через дружбу»

<img alt=" "="" data-cke-saved-src="/Foto/psy/akcija.jpg" src="/Foto/psy/akcija.jpg">;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

План проведення заходів в Лозівській гімназії в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

 

 

 

 

 

 

Пошук по сайту
Погода
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Наше опитування
Ваш улюблений предмет ?
Всього відповідей: 118
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
...

Gymnasium group