Середа, 19.02.2020, 01:16
Гость | RSS

Лозівська гімназія
Лозівської міської ради Харківської області
Меню сайта
Форма входу
Міні-чат

Наші справи

 

 

 

Новорічна казка «Пригоди в країні казок» 

  

  

  

  

  

  

  

  

 

19 грудня в Лозівську гімназію завітав Чудотворець Миколай, який порадував смачними подарунками всіх запрошених дітлахів пільгового контингенту.

Діти для святого Миколая найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту ставлення.

Цей день став чудодійним святом для всіх присутніх. 

  

  

 

 

14 грудня 2016 року в день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС в Лозівській гімназії відбулася зустріч учнів 8 класу з спеціалістом центра молоді Жуковою А .О.

Тема заходу: «Чорнобиль-наш біль». Гімназисти переглянули тематичні фільми та взяли активну участь у обговоренні з цієї теми.

 

 

В Лозівській гімназії з 05.12.2016 по 09.12.2016 (правовий тиждень)були проведені заплановані заходи:виховні години на тему:Мої права-мої обов’язки», радіо лінійка на тему: «Права людини»,у бібліотеці закладу відбулася виставка на тему: «Я знаю свої права».

09.12.2016року представниками поліції старшим інспектором ЮП Лозівським ВП Гавриловим М.О. та інспектором ЮП Лозівським ВП Москаликом М.М. були проведені тематичні бесіди у 5-11 класах на тему : «Недопущення вчинення правопорушень»

  

 

6 грудня 2016 року учні Лозівської гімназії прийняли участь у Всеукраїнському уроці місцевого самоврядування. Учасники вебінару мали можливість за допомогою веб- зв’язку поспілкуватися із віце – премʼєр-міністром - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  Геннадієм Зубка та Головою Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергієм Власенка, Виконавчого директора Асоціації міст України Мирослава Пітцика. В ході проведеного заходу розглядалися проблеми реформування органів місцевого самоврядування та роль  учнівських громад у створенні  громадських форм правління на місцях.

 

 

6 грудня у Лозівський гімназії пройшла низка заходів до Дня Збройних сил України. Учні 1-4 класів намалювали вітальні листівки, які будуть відправлені бійцям в зону АТО.

Також класними керівниками проведені виховні години: 6 грудня - День Збройних сил України.

  

 

1 грудня в рамках  проведення Всесвітнього дня  боротьби з ВІЛ/СНІДом з учнями 7 класу було проведено круглий стіл за участю спеціаліста Лозівського центру молоді на тему  «Толерантне ставлення до людей з ВІЛ». Учні добре знають і розуміють важливість даної проблеми. Готові підтримати людей з ВІЛ . Це вони зробили у вигляді листівок –побажань. 

  

 

24.11.2016 учні 10 класу (класний керівник – Малимон Т.С.) провели виховну годину, присвячену жертвам Голодомору 1932-33 рр. на тему: «Голодомор в Україні».

Голодомор - це жахливе слово, яке нині викликає лише страх і біль за втрачені душі невинних людей… Але чи все ми знаємо про цю подію, чи правильної позиції дотримуємося, коли говоримо про Голодомор? Історія, не є однозначною, і аби розібратися в історичних фактах та згадати ці жахливі сторінки життя українського народу, учні 10 класу Лозівської гімназії підготували відеоролики та презентацію, присвячені пам’яті жертв Голодомору.

Учениці Колісник Владлена та Кірсанова Карина розповіли присутнім про основні фактори природного Голодомору: посуха, саботаж та план інтервенції СРСР іншими країнами, або простішими словами – «мало зорали – мало посіяли – мало зібрали», що і стало причиною голоду. А також пояснили, що Голодомор був спровокований штучно, і основна його причина – це навмисне вбивство українських селян.

На сьогоднішній день ця версія є найпоширенішою серед інформаційних джерел і навіть серед людських думок, та мало хто знає, що Голодомор це чорна сторінка не лише української історії, а й інших слов’янських народів. На жаль, ми не знаємо, що є правдою, але в наших силах пам’ятати про цю страшну подію і не забувати тих людей, чиї життя забрав Голодомор… 

 

  

 

18 листопада у Лозівській гімназії відбулося традиційне сімейне свято "Ми гімназисти". «Це свято, дійсно, сімейне, бо його немає в жодному календарі, його не святкують у жодній іншій школі міста, – зазначила директор гімназії Середа Алла Миколаївна. – Від сьогодні наша велика гімназійна родина поповнилася учнями 5-го класу.»

 Свято розпочалося з урочистого відкриття: пролунав гімн України та гімн гімназії, зведені загони повторили девізи. Потім, за традицією, слово було надано 5-класникам, які дали клятву «Честі і гідності гімназиста». У свою чергу, кожен РВК підготував привітання та подарунок (новорічну ялинку) для своїх молодших друзів. Не забули також про поздоровлення і батьки, які привітали своїх дітей великим смачним тортом. Радісна, доброзичлива атмосфера панувала в залі. І на останок горді й усміхнені п'ятикласники разом з усіма гімназистами співали пісню "Віват, гімназіє!". 

Успіхів вам, наші юні гімназисти! Вперед до нових звершень і перемог!

        

 

Щиро Вітаємо учня 10 класу Максима Петренка, який взяв участь у конкурсі проектів «Відновлення мого місця проживання» та представив свій відеоролик "Зворушити серця" Експерти відзначили його роботу поважною номінацією "Кращий режисерський дебют".

 

 

Сьогодні , 04.11.2017 року  в Лозівській гімназії пройшли вибори на посаду голови Ради гімназистів. Всього проголосувало 159 учнів та вчителів. Перемогу отримала учениця 9 класу Ганжа Діана, з перевагою у 12 %. На посаду заступника голови Ради гімназистів була призначена Кочергіна Марія, учениця 10 класу. Бажаємо дівчатам успіхів у роботі.

 

  

  

 

 

04.11.2016 року в Лозівській гімназії відбудуться вибори на посаду голови Ради гімназії.

КАНДИДАТИ на посаду голови Ради гімназії:

 

 

 Кочергіна Марія Олександрівна

Моя передвиборча програма

І так, сьогодні настав той день, коли я з гордістю і дуже точно можу сказати, що я хочу бути Головою Ради Гімназистів. Я не буду обіцяти те, чого не зможу, я не буду обіцяти банальних речей. Я хочу зробити життя у Лозівській Гімназії більш яскравіше. Тож від слів, до діла

Мої наміри

• Долучення гімназистів до акцій міського рівня 
• Проводити "День Самоврядування" та День вчителя та 8 березня, для того щоб учні старших класів змогли спробувати різні професії 
• У холлі на 2 поверсі створити скриньку побажань та листівок для святкових привітань та 11 шкіл

• Обмін пропозиціями між представниками голів шкіл 
• Створення форуму, або блогу для пропозицій що до покращення навчально-виховного процесу 
• Створення офіційної групи В
• Масові заходи та тематичні вечори або уроки присвячені святам англомовних країн 
• Оновлення дошки з фото гімназистів (2012-2016 н. р.) 
• Проводити рейди "Мій щоденник", "Ранок гімназиста", "Кращий клас"
• У кінці чверті, як підсумок рейдів, буде оголошуватися "Найкращий черговий клас", "Найкращий щоденник у кожному класі", "Кращий клас" 
• "Скринька допомоги" із залученням учнів 10 контакті "Лозівська гімназія" 
• Активізування анонімної скриньки довіри 
• Книга рекордів гімназії 
• Повідомлення на радіо та телебачення про Лозівську гімназію

Відеоролик про життя та роботу у гімназії

 

 

 

 

Ганжа Діана Андріївна

•Дата нарождення: 18.03.2002
•Місце народження:  м. Харків
•Учениця 9 класу
•Творча особистість
•Оптимістка 
•Наполеглива в навчанні
•Прагну до самовдосконалення

Моє  кредо:

 «Не обіцяй,а дій.Не мрій, а роби».

У разі мого обрання на посаду голови Ради гімназистів, буду сприяти :

•  Підвищенню авторітета гімназичного  братства ;
•  Дотриманню dress- code гімназистів;
•  Вільному доступу до інтернету (WI-FI)
•  Зміцненню гімназичної родини ;
•  Заснуванню Дня Самоврядування;
•  Проведенню творчих,музичних та  лінгвістичних конкурсів ;
•  Активної роботи радіо ;
•  Підтриманню здорового способу життя   (організація походів, спортивних конкурсів  та можливе створення секції з фітнесу);
•  Оновленню стенда “ Ви – наша гордість “ ;
•  Створенню групи Лозівскої гімназії на сайті Вконтакті ;
•  Продовженню записів до книги “Рекорди  гімназії” ;
• Проведенню різноманітних ярмарок та акцій ;
•  Створенню почтової скрині для пропозицій. 

 

Хто вірить у добро, той сам несе любов і любов людям. Знаючи цю істину учні Лозівської гімназії взяли активну участь у загальноміській акції "Подаруй іграшку дітям". Долучившись до цієї справи, гімназисти принесли чимало ляльок, м'яких іграшок, книжок - розмальовок, книг для читання.

Нехай подаровані від щирого серця речі принесуть радість дітям!

 

 
 
 
 
 
  

 

 

«ЛКМЗ - 50» під таким гаслом пройшов конкурс малюнків у Лозівській гімназії, де учні 5-11 класів представили свої роботи. Переможці святкового вернісажу продовжують боротьбу у міському конкурсі «Завод і місто – поруч через роки»

 

 

Напередодні Дня Святого Валентина учні молодших класів Лозівської  гімназії разом з класними керівниками Пономар Л.І., Кашковар Л.О. та  Борисовою І.М. приготували святкові «Валентинки» та малюнки для бійців  АТО. Чудову композицію у вигляді сердечка створила Афоніна Марина, учениця 2 класу Лозівської гімназії.

 

 

 

 

 

 

 

 

18 грудня Лозівська гімназія радо зустрічала дітей пільгового контингенту міста, які завітали до нас на прекрасне свято з нагоди Дня Святого Миколая.  Для кожної малечі це свято, ніби чарівна казка, бо в цю ніч до них приходить Святий Миколай і кладе під подушку такі бажані подарунки. Дітлахи знають, що добрі вчинки Миколая вчать їх бути милосердними, добрими, вміти прощати й любити своїх близьких та рідних. Святкове дійство, що підготували гімназисти, дуже сподобалося всім присутнім. Зі сцени лунали пісні та вірші, в яких так чи інакше згадувалося  про казкову ніч та Миколая. Також запам’яталися й танці: український танок у виконанні дівчаток 2 класу, танок зірочок з вогниками, танок янголів. Але, звісно ж, всі чекали на появу Святого Миколая, і він з’явився та ще й приніс з собою подарунки, на які так чекали діти. Миколай згадав, що колись він уже  був у гімназії і тому із задоволенням прийшов і цього року, бо знає, що саме тут навчаються найрозумніші й найслухняніші  учні міста. Також Миколай  наказав малечі чесно жити, від зла тікати, а добро творити, і якщо вони  виконають його наказ, то він обов’язково прийде до них і наступного року. Під кінець дійства всі разом заспівали фінальну пісню про Святого Миколая.  Ось так весело закінчився святковий концерт.

Ще раз усіх вітаємо зі святом і бажаємо, щоб Святий Миколай приходив у вашу оселю кожен рік та приносив вам радість і щастя!

 

 
 
 
 
 
 

 

 

’’Обирай собі майбутнє та успішним будь...’’– саме під таким гаслом живуть, навчаються і творять учні 7 класу, які представляли наш заклад на міському фестівалі агітбригад за здоровий спосіб життя. Жюри гідно оцінило творчі здібності наших гімназістів, іхні вміння співати, танцювати й триматися на сцені. Наша команда в складі Урванцева Артема/ капітан команди/, Северченко Таїсії, Салій Анни, Пуги Анастасії, Новікової Олександри, Михеєвського Володимира, Гончарова Сергія довели, що від збереження і зміцнення здоров*я нашої нації залежить майбутнє нашої держави. Агітаційний плакат/ в створенні якого брала участь учениця 11 класу Алісія Нестерова/ вразив навіть самих суворих членів жюрі. За підсумками двох конкурсів наші гімназисти посіли 2 місце.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Пошук по сайту
Погода
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Наше опитування
В якій сфері ви б хотіли працювати?
Всього відповідей: 28
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
...


Gymnasium group