Вівторок, 18.02.2020, 23:33
Гость | RSS

Лозівська гімназія
Лозівської міської ради Харківської області
Меню сайта
Форма входу
Міні-чат

Рік англійської мови в Україні

Участь у всеукраїнському конкурсі-захисті МАН з англійської мови

У цьому році учень 11 класу Назар Франко бере участь у всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт при Малій Академії Наук.

Під науковим керівництвом вчителя англійської мови Пасєчнік І.С., Назар вже захистив свою роботу з англійсьокї мови у Лозовій та зайняв почесне І місце.

14 січня розпочинається обласний етап конкурсу. Побажаємо йому успіху та високих результатів.)

 

Щиро вітаємо методичну студію іноземної філології Лозівської гімназії, яка зайняла ІІІ місце в обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» рік англійської мови: перспективи розвитку іншомовної освіти в Харківській області. 

  

 

 

В останні дні тижня англійської мови учні Лозівської гімназії зацікавлено продовжували вивчати життєвий і творчий шлях видатного англійського драматурга та актора Вільяма Шекспіра. Переглянувши фільм та обговоривши його учні 5 класу розгадали ребуси та кросворди дізнавшись більше про відомі п’єси драматурга. Учні 6 та 7 класів були вражені постановкою фільму “Ромео та Джульєтта” , відзнятого за сценарієм Шекспірівського твору . А одинадцятикласники підготували презентації про цікаві факти з життя В.Шекспіра, прочитали його найвідоміші сонети та намагались їх перекласти. Потім виконали тестові завдання, які відкрили для них ще нові сторінки з життя відомого драматурга.

  

  

   

 

Вікторина з літературознавства

У дні Тижня англійської мови гімназисти мали змогу продемонструвати свої бібліографічні знання життя і творчості В. Шекспіра. Діти плідно попрацювали, вивчаючи сторінки біографії драматурга. Вікторина пройшла у дусі швидкісного змагання серед тих, хто бажав показати свої знання та вміння працювати з творчими завданнями.

Також всім сподобалися завдання коротких відповідей по фактам з життя видатних письменників, робота з картками відповідності по рядкам з творів та їх назвами; а перегляд відео-ролика з пошуковими вправами прийшлися до душі всім, хто полюбляє квести.

Проекти-колажі в пам’ять видатному В. Шекспіру

На уроках англійської мови учні отримали завдання створити проект-колаж, що зможе познайомити з життям та творчістю В.Шекспіра. Гімназисти продемонстрували свої навички роботи з комп’ютерними технологіями і підготували колажі до Тижня англійської мови, знайшовши матеріал у мережі Інтернет та на офіційному сайті Лондонського театра «Глобус» . Учні знайшли портрети В. Шекспіра і краєвиди його рідного міста. Це дало змогу продемонструвати результати роботи однокласникам і вчителям.

 

 

 

Протягом дня гімназисти створювали презентації по темі «English Cities», дискутували про недоліки та переваги життя за кордоном, були учасниками віртуальних екскурсій визначними місцями країн, в яких англійська мова є основною мовою спілкування. Учні старшої школи  влаштували прес-конференції, на яких активно обговорювалась тема тижня.

  

  

 

12 грудня  2016 року учнів Лозівської гімназії було ознайомлено із тематикою тижня. Діти активно обговорювали минулий Рік англійської мови в Україні та згадували найбільш цікаві моменти. Вчителі англійської мови почали ознайомлювати учнів із життям та творчістю видатного драматурга Вільяма Шекспіра. 

 

    

 

 

Міністерством освіти і науки України спільно з Британською Радою в Україні та громадською ініціативою «GoGlobal» у рамках заходів, присвячених Року англійської мови в Україні, з 12 по 18 грудня 2016 року проголошено Всеукраїнський «Тиждень англійської мови». Захід присвячено офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та спрямовано на популяризацію вивчення англійської мови.

У межах «Тижня англійської мови» 14 грудня оголошується Днем англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах України, в який проводяться відкриті уроки, організовуються дискусійні клуби, демонструються театральні постановки, присвячені пам’яті видатного поета й драматурга Вільяма Шекспіра.

План

проведення «Тижня англійської мови»

в Лозівській гімназії Лозівської міської ради

Харківської області

 

№ за/п

Дата проведення

Заходи

 1.  

12 грудня  2016 року

 • Книжкові виставки, присвячені творчості англійських й американських письменників, та англомовних видань; лінгвокраїнознавчі інформаційні куточки у бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів; акції, присвячені пам′яті Вільяма Шекспіра
 1.  

13 грудня

2016 року

Прес-конференції (презентації) «English Cities», віртуальні екскурсії визначними місцями країн, в яких англійська мова є основною мовою спілкування

 1.  

14 грудня

2016 року

    День англійської мови:

 • перегляди художніх фільмів, відзнятих за сценаріями шекспірівських творів, та історичних хронік епохи Ренесансу;
 • конкурси на краще знання творів В. Шекспіра, бібліографічні квіз-шоу; 
 • віртуальні екскурсії до театру «Глобус» із мультимедійним супроводом;
 • виставки постерів, малюнків та колажів про життєвий і творчий шлях видатного драматурга

(за навчальними та методичними матеріалами, наданими Британською Радою в Україні http://gocamps.com.ua/ua/novini/den-angl-jsko-movi-shakespeare-day-u-shkolah-v-ramkah-tizhnya-angl-jsko-movi-v-ukra-n)

 1.  

15 грудня

2016 року

 • Квести, конкурси проектів;
 • інтелектуально-пошукові ігри англійською мовою
 1.  

16 грудня

2016 року

Виставки проектів, постерів, колажів про англомовні країни та їх видатних людей

 1.  

17-18 грудня

2016 року

• літературні вечори читання уривків п'єс та декламації сонетів Шекспіра.

 

 

Проведення он-лайн тестування з англійської мови

Проведення он-лайн тестування з англійської мови

 

Перші уроки в інтерактивному кабінеті англійської мови

(Кафедра англійської мови)

Розпочався навчальний рік інтенсивно та напружено. І багато чого було нового, незвичайного та цікавого.

Особливо незвичайно проходять тепер уроки  в інтерактивному кабінеті англійської мови. Можливості технологій розкриває нам нові можливості вивчення англійської мови та розвитку мовленнєвої компетентності гімназістів.  

  

 

Наказ Президента України №641/2015

Вже давно не секрет, що указом Президента України 2016 рік оголошено Роком англійської мови. Лозівська гімназія продовжує започатковану в минулому навчальному році традицію проведення цікавих заходів кафедрою  іноземної  філології. У вересні 2016 року учні 6 та 7 класів вирушили у віртуальну подорож англомовними країнами.За допомогою сучасного інтерактивного кабінету мандрівка вийшла справді незабутня!Діти «пройшлися» по вулицям Лондона, Нью Йорка та Торонто, зазирнули в кімнати відомих світових музеїв та галерей.

Було прийнято колективне рішення не тільки покращувати рівень володіння англійською мовою, а й побачити все наяву!

https://www.google.com/maps/@51.4994427,-0.1273463,3a,75y,276.71h,99.39t/data=!3m6!1e1!3m4!1s13Lq0ha08vMAAAQvOvV5UA!2e0!7i8576!8i4288 

 

 

План заходів

 

 

The camp “Summer Fun-2016

    Сьогодні завершився наш англомовний пришкільний табір. Так багато було зроблено для того, щоб нашим дітям було весело і цікаво. Кожного дня діти брали участь у різним заходах. Дуже насиченим був наш план роботи і ми виконали його на всі 100! 

   Нашим дітям велике спасибі за активність, позитив та гарний настрій!

(Вчителі англійської мови)

 

 

 

 

Plays for every day. " Shrek" / Вистава "Шрек" (вчитель англійської мови Душило О.В.)

25 травня 2016 року 6 клас Лозівської гімназії завершив навчальний рік веселою нотою театру. Для молодших школярів було представлено виставу "Шрек" англійською мовою. Головні ролі зіграли : Шрек- Денис Дітко, Фіона - Альона Шандиба та Валентина Фатєєва, Віслюк- Міла Мила, Дракон - Інна Собяніна, Фархад - Влад Говтвяниця, охоронці - Влад Ковалевський та Денис Берлет, Стара жінка- Юлія Середа, Дінь-Дінь - Анастасія Савченко.

 

 

   

 

 

“The time of Fairytales” (вчителі Захарченко А.О., Пасєчнік І.С.)

В умовах гуманізації освіти, коли особистість людини знаходиться в центрі всієї освітньої і виховної діяльності, пошук ефективних способів і прийомів навчання, в тому числі і навчання іноземної мови, привертає пильну увагу багатьох вчених, методистів і вчителів. Один з таких ефективних прийомів навчання - використання казок на уроках іноземної мови. 
Практично всі педагоги і методисти, що працюють з дітьми на різних етапах навчання, відводять велике місце казкам при навчанні іноземної мови. Деякі підручники цілком базуються на використанні казок: фонетичних, граматичних чи лексичних. Також казка є незамінним засобом формування позитивної мотивації у школярів на початковому етапі вивчення англійської мови.

25 травня у четвертому класі було проведено захід «Fairy tale», під час якого діти  показали казкові вистави “The Gingerbreadman”  та “The Yellow Bun” англійською мовою. Вони сумлінно вивчили свої ролі та намагалися не лише зіграти, а  й показати як вони спілкуються англійською мовою. Вчителі Захарченко А.О. та Пасєчнік І.С. допомогли дітям удосконалити навички усного мовлення та правильної англійської вимови. Вистави пройшли динамічно та з гумором. 

 

Our planet in danger”(вчитель Пасєчнік І.С.)

    18 травня наші першокласники створювали міні-проекти у рамках заходу по збереженню навколишнього середовища. Гімназисти малювали своїх улюблених диких тварин, що населяють нашу планету.

    Захід був проведений з метою прищепити любов до природи, виховати дбайливе ставлення до тварин та навчити дітей висловлювати свої вподобання англійською мовою.

   Перший клас старанно малював та підписував тварин, яких би вони хотіли захистити від мисливців та оберегти від голоду та вимирання.

 

   

 

«День Матері у 2 класі» ( вчитель Пасєчнік І.С.)

    13 травня 2016 року 2 клас запросив своїх мам на грандіозний концерт  "День Матері".

    Класний керівник Лідія Іванівна Пономар підготувала зі своїми дітьми величезну кількість номерів. Гімназисти співали, танцювали, смішили та проводили конкусри для своїх найдорожчих людей у житті.

    На свято також завітали «іноземні гості», які підготували сценку "The best profession". Діти виступили в ролі лікаря, співачки, продавчині та пілота. Проте визнали, що найважча і найкраща робота -  це бути МАМОЮ. І для своїх неньок зіспівали песіньку про свою любов до них. 

    Я дякую класному керівникові, Лідії Іванівні, за нагоду побувати на такому заході та творчо попрацювати з її класом. А батькам - велике спасибі за оплески!

 

  

 

 

Пальчиковий ляльковий театр "Троє поросят" (вчитель англійської мови Душило О.В.)

Англійська мова для дітей представлена безліччю методик. Не  варто забувати, що  процес вивчення іноземної мови у молодших школярів піде значно легше, якщо проходитиме у вигляді навчальної чи розвиваючої гри. Осягати ази спілкування ще цікавіше ,беручи участь у невеликих сценках або спостерігаючи за грою лялькового театру.

5 травня 2016 року учні 2 класу  Лозівської гімназії  разом із вчителем Душило О. В.  розіграли дитячий спектакль « Троє поросят» англійською мовою. Нехай реплік було вже не так і багато, але головне, що діти розуміли їх сенс  та могли продемонструвати те, про що вони розповідають. Ляльки –маріонетки  «заклали»  у дитячу свідомість основні граматичні структури казки, дали навички спілкування та навіть розвинули правильну англійську інтонацію.

 

  

 

Achievements of knowledge” (вчитель Пасєчнік І.С.)

    20 квітня у третьому класі ми розпочали повторення вивченого матеріалу з цікавого брейн-рингу “Achievements of knowledge”. 

    Дві команди змагалися між собою, виконуючи різноманітні завдання. Вони вирішували кросворди, складали пазли, малювали за інструкцією та описували картинки.

    Таке змагання дало змогу мені як вчителю перевірити знання учнів лексики та вміння правильно будувати речення.

    Учням же такі конкурсні завдання дуже сподобалися. Вони із захоплення намагалися зробити все правильно та швидко, щоб здобути перемогу та високі оцінки за свою роботу.

    Найкращі результати визначили самі учні та нагородили 12 балами Шпилюкову Настю та Бортника Данила.

 

   

 

Місяць квітень  асоціюється в усьому світи із Днем здоров’я.(вчитель Душило О.В.)

7 квітня 2016 року  учні 3 класу Лозівської гімназії  разом із вчителем Душило О.В. приємно поєднали це свято із практикою вживання англійської мови. Дітям було запропоновано розгадати квест «Здоровий спосіб життя»  та отримати загадкові подарунки. Усі завдання та підказки були пов’ язані із такими темами як «Зовнішність», «Спорт», «Школа», «Харчування», виключно іноземною мовою, що надавало ще більшої інтриги. Хлопці та дівчата з цікавістю та захопленням відгадували загадки, грали в мімічні ігри та  невимушено згадували вивчену  за декілька років лексику. Найбільш активні, крім подарунків, отримали ще й 12 балів! 

   

 

 

The Little Red Riding Hood (вчитель Душило О.В.)

В рамках проведення тижня англійської мови 2016, учні 6 класу Лозівської гімназії під керівництвом вчителя англійської мови Душило О.В., презентували виставу «Червона шапочка» для молодших школярів.

Головні ролі виконували: Шандиба Альона, Дітко Денис, Собяніна Інна, Савченко Анастасія, Ковалевський Владислав.

Режисер – сценарист: Говтвяниця Владислав

 

New Adventures of Alice Travelling In time

Музична вистава «Нові пригоди Аліси. Подорож у часі»(вчитель англійської мови Захарченко А.О. )

    Тиждень англійської мови завершився музичною виставою «Нові пригоди Аліси. Подорож у часі». 150 років тому була опублікована одна з найбільш захоплюючих історій Льюїса Керролла "Аліса в країні чудес». 
Керролл, чиє справжнє ім'я  Чарльз  Доджсон, написав книгу в 1865 році. Пригода витримала випробування часом – головна героїня падає в  нору і потрапляє в новий світ. 
    Наша історія про дівчинку Алісу, яка подорожує в часі та з'являється в різноманітних місцях. Спочатку вона зустрічає лицарів Круглого столу і короля Артура. Героїня дізнається, що чарівне послання в майбутнє - сувій, вкрадено капітаном Крюком і Джеком Горобцем - злою силою майбутнього. А хоробрий лицар, який виграє турнір, буде відісланий, щоб знайти його. Виявляється, що переможцем стає Аліса, якій треба буде знайти це послання. 
На своєму шляху вона зустрічає і Робіна Гуда з його друзями, і Мері Поппінс, і красиві квіти, що кружляють з дівчинкою в танці, і таємничих русалок, і маленьких рибок. Вони показують їй шлях до моря, де Аліса, Робін і Мерлін знаходять небезпечних піратів і магічний сувій. 
Зрештою, вони отримують його і зачитують послання. У ньому говориться, що англійська література надзвичайно цікава та захоплююча. У книгах ми зустрінемо не тільки цих героїв, а й багато інших. Читання - це прекрасно! Насолоджуйся ним! – основна ідея п’єси.

 Автором сценарію є учениця 11класу Нестерова Алісія, вона й успішно зіграла головну роль у п’єсі –  допитливу дівчинку Алісу. Усі учні 11 та 10класів взяли активну участь у виготовлені костюмів, декорацій,зіграли головні ролі.  Усім сподобалися  король  Артур ( Колбаса Ж.) та мужні лицарі Круглого Столу ( Макогон А., Нестеренко В., Ірчишин С.), таємничий  Мерлін  (Ганжа Д.) та мудра королева (Семенова М.),маленький кролик (Кожевник С.)  та хоробрий Робін Гуд ( Нестеренко Д.),чарівна Мері Поппінс ( Новікова С.) та прекрасні русалки (Козороз Д.,Зеленська К., Яременко А.). Глядачі були в захваті від енергійного танцю 6класників, тендітного танку квітів у виконанні дівчаток 11класу  та фей – дівчаток 8 класу, веселого танку маленьких рибок у виконанні 5 класу та  небезпечних  морських піратів – учнів 10 класу.

На основі даної п’єси створено чудовий фільм ученицею 11 класу Лобойко Маргаритою.

Наші учні не тільки продемонстрували свій сценічний талант ,а й навички володіння англійською мовою, довели ще раз ,що вони люблять та наполегливо вивчають англійську мову.

 

    

 

«У нас в гостях герої англійських казок» (вчитель Потапова М.М.)

У 5 класі був проведений захід «У нас в гостях герої англійських казок» (вчитель Потапова М.М.) Діти повинні були не тільки перевдягнутися в одяг своїх улюблених персонажів, а й розповісти про них. Потім учням були запропоновані запитання на кращого знавця персонажів англійських казок.

   

Понеділок

Let’s speak “My extra-activities”(Пасєчнік І.С.)

    У молодшій школі тиждень англійської мови розпочався презентацією проектів учнів “My extra-activities”. Гімназисти підготували міні-проекти про свій відпочинок. Діти розповіли про свою родину, та своїх маленьких друзів, про проведення часу з батьками та друзями, про свої хоббі та вподобання.

    Кожен гімназист взяв участь у заході та мав змогу продемонстрування своє вміння розмовляти англійською. Гімназисти роболи це з величезним задоволенням та стали ще дружнішими та ближчими один до одного.

 

  

Вівторок

Spelling contest “ABC”(вчитель Пасєчнік І.С.)

    Для учнів четвертого класу в цей день було проведено конкурс, який традиційно проходить раз на рік в усіх школах США та Велткої Британії. Гімназисти продемонстрували свій мовний лексичний запас та навички орфографії. Конкурс проходив у п’ять етапів: написання пропущених літер, знаходження слів у буквенному ланцюжку, складання слів з переплутаних літер та говоріння по літерах слів дворівневої складності. Захід пройшов жваво, весело та динамічно.

    Грамоти за найкращі результати отримали Лазуренко Олександр (1 місце), Однокоз Данило(2 місце) та Печериця Давид (3 місце)

  

 

Середа

Performance “Superday with superstars”(вчитель Пасєчнік І.С.)

    Вже давно замість традиційних уроків домашнього читання учні гімназії розширюють свої знання та навички вживання англійської мови за допомогою мультемедійних матеріалів, що є більш сучаними та наближеними до повсякденості.

    Ось і на тижні англійської мови учні 2 класу мали змогу відчути себе у британському кінотеатрі. Переглядаючи мультфільми про супергероїв, діти змогли поговорити про те, що захоплює саме їх. Діти поринули у світ своїх мрій та уявлень, навчилися гороти про своїх героїв та поділилися своїми фантазіями про те, якими б суперсилами хотіли володіти вони. 

Четвер

Discoparty for young learners (вчитель Пасєчнік І.С.)

    Ніщо не допомагає прививати любов до вивчення англійської мови у перших класах так  як пісні. Тому для першокласників було проведено міні-концерт з їх участю, на якому учні співали улюблені пісні та танцювали у дружньому колі.  Діти по черзі виконулвали номери, пригадавши весь песенний репертуар, що вже встигли вивчити на уроках англійської мови. Малеьнкі гімназисти провели час весело та ще раз показали свою любов до англійської мови. 

      

 

                      “The real Englishmen” / Grade 1 (Душило О.В.)

Як відомо, учні Лозівської гімназії починають вивчати англійську мову з першого класу двічі на тиждень. «Важко»,- скажете ви? Маленькі непосидючки так не вважають!Більш того, вже цього березня нам вдалося провести міні-змагання англійською! 35 хвилин пролетіли як одна, а от вражень у дітлахів залишилось купа! Хлопці та дівчата читали , писали,малювали, розмовляли і відповідали на питання .Робота в групах додавала ентузіазму.

  

“ The best translator” / Grade 6 (Душило О.В.)

23 березня учні 6 класу спробували себе в ролі перекладачів. Дітям було запропоновано зробити римо

Пошук по сайту
Погода
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Наше опитування
В якій сфері ви б хотіли працювати?
Всього відповідей: 28
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
...

Gymnasium group