Вівторок, 18.02.2020, 23:57
Гость | RSS

Лозівська гімназія
Лозівської міської ради Харківської області
Меню сайта
Форма входу
Міні-чат

Виховна діяльність

 

23 лютого з нагоди Міжнародного дня рідної мови у Лозівській гімназії пройшов мовний КВК між командами 5-6 класів “Люби, вивчай рідну мову!” Учні змагалися у різноманітних конкурсах: бліц-турнір «Утвори слово», «Відгадайка», конкурс капітанів «Згадаймо алфавіт», «Закінчи прислів’я», «Говори українською правильно», конкурс вболівальників «Прочитай скоромовку» та ін. Діти застосовували свої знання з рідної мови, даючи правильні й дотепні відповіді. В запеклій боротьбі команда “Мальви” (5 клас) перемогла команду “Барвінок” (6 клас) з рахунком 37,5:36.

 

 

 

21 лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови. Це свято– одне із найцінніших для палких шанувальників рідного слова, бо мова - тодуша народу, її велич і краса, її глибинні перли, якими ми можемо пишатися.

У цей день гімназисти долучилися до акції «Напиши диктант українською», в якій взяли участь учні 5, 6, 7 та 9 класів. Текст диктанту «Україна – наша земля, наша Батьківщина» написали …… учнів Лозівської гімназії.

  

 
 

До дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав бібліотеці гімназії була підготовлена книжково-ілюстративна поличка «Шляхами Афганістану».

З учнями 8-9 класів була проведена виховна година «Виконуючи інтернаціональний обов’язок» на яку був запрошений Сергій Гангура ,учасник бойових дій в Афганістані. Він розповів дітям що саме там пройшов велику школу життя ,поділився спогадами про бойові будні ,про побратимів,яких уже нема…

  

 

06.01.2017 Лозівська гімназія з великим задоволенням привітала малюків та їх батьків з Новорічними святами у казковому будиночку Діда Мороза.

 

 

 

 

 

Новорічна казка «Пригоди в країні казок» 

  

    

        

  

 

19 грудня в Лозівську гімназію завітав Чудотворець Миколай, який порадував смачними подарунками всіх запрошених дітлахів пільгового контингенту.

Діти для святого Миколая найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту ставлення.

Цей день став чудодійним святом для всіх присутніх. 

  

  

 

 

14 грудня 2016 року в день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС в Лозівській гімназії відбулася зустріч учнів 8 класу з спеціалістом центра молоді Жуковою А .О.

Тема заходу: «Чорнобиль-наш біль». Гімназисти переглянули тематичні фільми та взяли активну участь у обговоренні з цієї теми.

 

 

В Лозівській гімназії з 05.12.2016 по 09.12.2016 (правовий тиждень)були проведені заплановані заходи:виховні години на тему:Мої права-мої обов’язки», радіо лінійка на тему: «Права людини»,у бібліотеці закладу відбулася виставка на тему: «Я знаю свої права».

09.12.2016року представниками поліції старшим інспектором ЮП Лозівським ВП Гавриловим М.О. та інспектором ЮП Лозівським ВП Москаликом М.М. були проведені тематичні бесіди у 5-11 класах на тему : «Недопущення вчинення правопорушень»

  

 

6 грудня 2016 року учні Лозівської гімназії прийняли участь у Всеукраїнському уроці місцевого самоврядування. Учасники вебінару мали можливість за допомогою веб- зв’язку поспілкуватися із віце – премʼєр-міністром - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  Геннадієм Зубка та Головою Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергієм Власенка, Виконавчого директора Асоціації міст України Мирослава Пітцика. В ході проведеного заходу розглядалися проблеми реформування органів місцевого самоврядування та роль  учнівських громад у створенні  громадських форм правління на місцях.

 

 

6 грудня у Лозівський гімназії пройшла низка заходів до Дня Збройних сил України. Учні 1-4 класів намалювали вітальні листівки, які будуть відправлені бійцям в зону АТО.

Також класними керівниками проведені виховні години: 6 грудня - День Збройних сил України.

  

 

 

1 грудня в рамках  проведення Всесвітнього дня  боротьби з ВІЛ/СНІДом з учнями 7 класу було проведено круглий стіл за участю спеціаліста Лозівського центру молоді на тему  «Толерантне ставлення до людей з ВІЛ». Учні добре знають і розуміють важливість даної проблеми. Готові підтримати людей з ВІЛ . Це вони зробили у вигляді листівок –побажань. 

  

 

24.11.2016 учні 10 класу (класний керівник – Малимон Т.С.) провели виховну годину, присвячену жертвам Голодомору 1932-33 рр. на тему: «Голодомор в Україні».

Голодомор - це жахливе слово, яке нині викликає лише страх і біль за втрачені душі невинних людей… Але чи все ми знаємо про цю подію, чи правильної позиції дотримуємося, коли говоримо про Голодомор? Історія, не є однозначною, і аби розібратися в історичних фактах та згадати ці жахливі сторінки життя українського народу, учні 10 класу Лозівської гімназії підготували відеоролики та презентацію, присвячені пам’яті жертв Голодомору.

Учениці Колісник Владлена та Кірсанова Карина розповіли присутнім про основні фактори природного Голодомору: посуха, саботаж та план інтервенції СРСР іншими країнами, або простішими словами – «мало зорали – мало посіяли – мало зібрали», що і стало причиною голоду. А також пояснили, що Голодомор був спровокований штучно, і основна його причина – це навмисне вбивство українських селян.

На сьогоднішній день ця версія є найпоширенішою серед інформаційних джерел і навіть серед людських думок, та мало хто знає, що Голодомор це чорна сторінка не лише української історії, а й інших слов’янських народів. На жаль, ми не знаємо, що є правдою, але в наших силах пам’ятати про цю страшну подію і не забувати тих людей, чиї життя забрав Голодомор… 

 

  

 

18 листопада у Лозівській гімназії відбулося традиційне сімейне свято "Ми гімназисти". «Це свято, дійсно, сімейне, бо його немає в жодному календарі, його не святкують у жодній іншій школі міста, – зазначила директор гімназії Середа Алла Миколаївна. – Від сьогодні наша велика гімназійна родина поповнилася учнями 5-го класу.»

 Свято розпочалося з урочистого відкриття: пролунав гімн України та гімн гімназії, зведені загони повторили девізи. Потім, за традицією, слово було надано 5-класникам, які дали клятву «Честі і гідності гімназиста». У свою чергу, кожен РВК підготував привітання та подарунок (новорічну ялинку) для своїх молодших друзів. Не забули також про поздоровлення і батьки, які привітали своїх дітей великим смачним тортом. Радісна, доброзичлива атмосфера панувала в залі. І на останок горді й усміхнені п'ятикласники разом з усіма гімназистами співали пісню "Віват, гімназіє!". 

Успіхів вам, наші юні гімназисти! Вперед до нових звершень і перемог!

        

 

Щиро Вітаємо учня 10 класу Максима Петренка, який взяв участь у конкурсі проектів «Відновлення мого місця проживання» та представив свій відеоролик "Зворушити серця" Експерти відзначили його роботу поважною номінацією "Кращий режисерський дебют".

 

 

Сьогодні , 04.11.2017 року  в Лозівській гімназії пройшли вибори на посаду голови Ради гімназистів. Всього проголосувало 159 учнів та вчителів. Перемогу отримала учениця 9 класу Ганжа Діана, з перевагою у 12 %. На посаду заступника голови Ради гімназистів була призначена Кочергіна Марія, учениця 10 класу. Бажаємо дівчатам успіхів у роботі.

 

  

  

 

 

«Ми знаємо наші права»

 (5 клас)

Класний керівник 5 класу, Пасєчнік Ірина Сергіївна, зі своїми гімназистами (Куцеконь Софія, Бурик Анастасія, Пєх Влад) провела 18 жовтня захід з правового виховання.

Діти підготувати «Інформаційну хвилинку» з історії створення та прийняття основних законів, що захищають права дітей; розповіли та акцентували увагу на правах дітей, що зафіксовані у Міжнародній Конвенції; та попрацювали у групах, вирішуючи різні проблемні завдання, описуючи ситуативні ілюстрації і коментуючи літературні уривки з творів письменників.

 

В бібліотеці Лозівської гімназії оформлена виставка щодо вшанування пам’яті Івана Франка «Десять струн великої арфи Івана Франка». З учнями проведена бесіда про життєвий та творчий шлях українського письменника Івана Франка. 

  

 

9 вересня у Лозівській гімназії пройшов День здоров’я, який святкували на стадіоні «Локомотив». Були проведені цікаві уроки: історії, основ здоров’я, музичного мистецтва, фізичної культури, психології  та веселі перерви, які супроводжувалися флешмобом. РВК відзвітували назви та девізи, а потім залюбки брали участь у різноманітних вікторинах та конкурсах. Потім на всі загони чекав обід, який пройшов у парку «Дружба». Діти поласували смачною кашею і взяли участь у конкурсі «Майстер шеф-діти. Найсмачніший бутерброд». Цей день учням гімназії запам’ятається надовго.

  

 

08.09.2016 року в Лозівській гімназії вчителем фізичної культури Жданєй Я.В.був проведений урок –вікторина «Що таке Олімпійські ігри?»,приурочений Олімпійському тижню .

Мета цього уроку-підвищення рівеня знань учнів з Олімпійського руху,історії Олімпійських ігор,а головне виховувати  інтерес до фізичної культури,до здорового способу життя ;формування національної свідомості,патріотизму  учнів на  прикладах досягнень українських спортсменів.

Учні оглянули виставку у бібліотекою (підготувала завідувач бібліотеки Харківщенко О.Я.) та дізналися про перемоги українських спортсменів на літніх Олімпійських ігор 2016 в Ріо.

 

  

 

6 червня учні 10 класу провели виховний захід до 25 річниці незалежності України «Моя країна – Україно, сонячна держава!» У ході заходу була конкурсна програма з історії України та загальної інформації про Україну. Учні 5 та 6 класів з радістю брали участь у конкурсах, співали і танцювали.

Подібні заходи допоможуть дітям дізнатися багато цікавого про Україну та закріпити командний дух. По закінченню конкурсів діти отримали солодкі призи!

  

 

До дня Перемоги у Лозівській гімназії відбулася низка заходів, під час яких гімназисти гідно вшанували пам'ять про загиблих земляків, які поклали своє життя за мирне небо над головою та наше щасливе дитинство. Це і конкурси малюнків «Наше мирне небо», і радіолінійна  «Пам'ять вічно жива», й ілюстративно – книжкова виставка «Із книжок про війну, про бій ми читаємо…», і виховні години «Пам’ятаймо подвиги своїх дідів!» з переглядом документальних фільмів та запрошенням ветеранів Великої Вітчизняної війни (Давиденко О.Л., Сизько О.П., Садовнича Т.П.)

 
 
 

 

26.04.2016 року у Лозівський гімназії проведено День Цивільного захисту. На першому уроці учні 11 класу провели бесіди з учнями 1-11 класів з питання «Тероризм – загроза особистості, суспільству, державі». Під час обговорення учні пояснили поняття «тероризм», які терористичні акти відбулись в Україні та інших державах; зачитали напам’ятку «Як не стати жертвою теракту?», «Як вести себе в заручниках?»

 

 

 

26 квітня 2016 року біля памятного знака ліквідаторам аварії на ЧАЄС відбувся міський мітинг-реквієм ,присвячений 30-річчю трагедії на Чорнобильський атомній електростанції.Учні 10 класу Лозівської гімназії ( під керівництвом класного  керівника - Глєбової С.В. та заступника директора з виховної роботи Жданєй Я.В.)брали участь у цьому заході.Перед гостями вони показали інсценівку про те,до яких наслідків може призвести техногенної катастрофа ,яка сталося 30 років тому.

 

 

Cвяткування 30-річчя ЧАЕС

22 квітня 2016 року у міському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди 30-річчя аварії на ЧАЕС. Зі словами привітання і вдячності ліквідаторам катастрофи виступив Лозівський міський голова Зеленський С.В., наголосивши на тому, що ми, майбутнє покоління, повинні пам’ятати про цю страшну атомну небезпеку, яка загрожувала всьому людству, і не забувати тих, хто першими став на захист нашої країни від наслідків аварії, якої ще не знало людство. Наші гімназисти учні 10 класу (класний керівник – Глєбова С.В.) взяли участь у святковому концерті, присвяченому 30-річчю Чорнобильської катастрофи.

 

 

Лозівська гімназія до 50-річчя ЛКМЗ

29 березня 2016 року виповнюється 50 років найбільшому підприємству нашого міста Лозівському ковальсько-механічному заводу.

25 березня 2016 року з нагоди святкування 50-річчя ЛКМЗ у Лозівській гімназії пройшли виховні години у РВК: усний журнал «ЛКМЗ – 50» (7, 8, 9 класи - класні керівники Горєлова О.А., Крисак Н.П.) та історико-практична конференція «Погляд з минулого в майбутнє: 50 років ЛКМЗ» (6, 10 класи - класний керівник Глєбова С.В.), на які було запрошено почесного гостя – начальника відділу матеріально-технічного  забезпечення ЛКМЗ, Каденка Сергія Михайловича.

Під час заходів діти не тільки перегорнули сторінки історії заводу, згадали про заслужених діячів машинобудування, а й  підготували власні проекти «Трудовий поступ моєї родини» (Яременко А., 10 клас; Махоніна Т., 10 клас), обереги (Козюпа Н., Пасічна В.), привітальні листівки (Лазарєва Є. та  Лазарєва А.), малюнки, плакати та стіннівки.  Вчитель української мови та літератури, Малимон Тетяна Сергіївна, склала вірш «Гігант машинобудування», який присвятила рідному заводу. Ця поезія також прозвучала на виховних заходах у гімназії. І на останок, під час виконання інтерактивної вправи, гімназисти написали свої привітання зі святом і побажання на майбутнє.

 

 

 

 

Пошук по сайту
Погода
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Наше опитування
В якій сфері ви б хотіли працювати?
Всього відповідей: 28
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
...

Gymnasium group